POSTAPO

Kryptonim:

Okres ciągłego rozwoju cywilizacji i technologii skończył się w momencie pierwszych potężnych rozbłysków i burz słonecznych.

Na całym świecie nastąpiła wieloletnia przerwa w dostawie prądu. Ludzkość została zdziesiątkowana przez nieznany nikomu wcześniej rodzaj choroby popromiennej. Społeczność nieustannie zmaga się z krytycznym niedoborem podstawowych środków do życia: czystej wody, jedzenia i ogrzewania. Jednak to brak odpowiednich leków i nieznajomość metod potrzebnych w walce z narastającą epidemią stały się głównym powodem zgonów wśród ludności.

Słońce zaszło nad światem, Polska pogrążyła się w ciemności. Tylko nieliczni z ocalałych mają dostęp do specjalistycznych generatorów , które umożliwiają wytworzenie prądu o niewielkiej mocy. Chcąc podjąć próbę walki o przetrwanie i ochronę Państwa powstała tajna inicjatywa “POSTAPO”. Celem tego projektu miało być stworzenie siatki baz łączności działających w warunkach cyklicznych rozbłysków słonecznych. Równolegle trwa wyścig z czasem w poszukiwaniu lekarstwa na tajemniczą chorobę popromienną…

Lokalizacja:

Jedna z baz składających się na siatkę łączności projektu “POSTAPO” została zlokalizowana w podmiejskim okręgu pabianickim, na terenie dawnego ośrodka kolonijnego. Czy do dzisiaj ktoś tam stacjonuje? [Brak informacji]

Czas rozgrywki:

W przypadku katastrofy o zasięgu globalnym każda minuta jest na wagę złota. Nie wiadomo ile dokładnie czasu potrzebne jest na wykonanie wszystkich zadań. Górna granica wytrzymałości organizmu ludzkiego w tych warunkach wynosi 120 minut.

Obszar rozgrywki:

Dopiero maj 2018 roku przyniósł pierwsze informacje dotyczące wielkości obszaru bazy “POSTAPO”. Zdjęcia satelitarne sugerują, że teren ten wykazywał ponadnormatywną skalę zasiedlenia, o niespotykanej wcześniej specyfice.

Typ rozgrywki:

Wszystkie dotąd zebrane informacje wskazywały na fakt, że ludzie zamieszkujący ówczesne bazy stronili od świata zewnętrznego. Zdziwieniem są obrazy z satelity geolokalizacyjnego, które wskazują na rodzaje aktywności również w obszarach niezabudowanych.

Liczba graczy:

Ładunki ekwipunku gwarantujące możliwość podtrzymania czynności życiowych na terenie bazy, według wstępnych szacunków, wystarczają dla niewielkiej grupy stalkerów. Największe prawdopodobieństwo ukończenia misji o wymaganym czasie zakłada sześcioosobową grupę zwiadowczą.

Cena rozgrywki (PLN):

Budżet ekspedycji ze względu na rozkład cząstek promieniotwórczych w godzinach dziennych (do godziny 18:00) wynosi 250 zł, natomiast w godzinach nocnych (od godziny 18:00) wynosi 300 zł. Baza matka oczekuje na zgłoszenia ekip ekspedycji “POSTAPO” [Koniec przekazu]

Zarezerwuj rozgrywkę!

Loading...

Masz dodatkowe pytania?
Zadaj je nam!

+48 724-119-145
postapo@forestescape.pl

Forest Escape “POSTAPO”
ul. Stara 666
Pabianice, k. Łodzi