Warning: The magic method WPS\WPS_Hide_Login\Singleton::__wakeup() must have public visibility in /home/forestes/domains/forestescape.pl/public_html/wp-content/plugins/_wps-hide-login/classes/singleton.php on line 61
POLITYKA POZOSTAŁE - Forest Escape - Świat inny niż wszystkie.

Polityka prywatności

Zapraszamy do zapoznania się z Polityką prywatności witryny internetowej Forestescape.pl.

 1. Informacje ogólne.
  Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług Forest Escape poprzez serwis internetowy Forestescape.pl.
 2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest firma: Forest Maciej Miązek z siedzibą w Pabianicach, przy ulicy Granicznej 22a, 95-200, NIP: 9820370114, REGON: 368722900.
 3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
 4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora i strony bezpośrednio współpracujące do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 5. Serwis Forestescape.pl zabezpieczony jest certyfikatem SSL, który szyfruje dane przesyłane na serwer przez Użytkowników. Potwierdzeniem poprawnego działania naszego certyfikatu SSL jest protokół “https” widoczny na pasku adresu używanej przez Użytkownika przeglądarki internetowej oraz ikona zielonej kłódki, komunikat Bezpieczna lub nazwa firmy.
 6. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
  a) poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje,

  b) poprzez gromadzenie plików “cookies” (patrz: Polityka cookies).
 7. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez Użytkownika.
 8. Dane podane w formularzach przetwarzane są w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi klienta w zakresie informacyjnym, dokonania rezerwacji terminu rozgrywki lub realizacji zamówienia w sklepie internetowym Forest Escape.
 9. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
 10. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również prawo do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
 11. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w Polityce ochrony prywatności serwisu, na którą może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
 12. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu Forestescape.pl i nie są w żaden sposób nadzorowane przez Serwis Forestescape.pl. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

 

W razie wątpliwości do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności pzostajemy do Państwa dyspozycji. Nasze dane znaleźć można w zakładce – „Kontakt”.