PROLOG – ForestVOUCHER

Prolog, to świat Eliasza i dręczących go demonów. Mroczny, zaskakujący, w formule horroru scenariusz, to idealny sposób na wkroczenia do świata rozgrywek innych niż wszystkie. Świetna propozycja na luźną wycieczkę poza miasto, czy mrożący krew w żyłach wieczór panieński. Dowiedzcie się, jakie tajemnice skrywa opuszczony ośrodek psychiatryczny, a w nim jego ambasador – światowej sławy Doktor Hermann…

Voucher na rozgrywkę Prolog, to wspaniały prezent zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.

Termin ważności vouchera: 6 miesięcy od daty zakupu.

SKU: Brak danych

480.00

SZEPTY: Rozdział I – ForestVOUCHER

Szepty to mroczna historia dzieciństwa Eliasza. Choroba, na którą cierpiał, miała swoją genezę kilka lat wcześniej, przed wydarzeniami opowiedzianymi w Prologu. Przenosicie się do rodzinnego domu Kosowskich aby poznać kto lub co jest powodem wyrządzonych krzywd w jego życiu. Strach, który towarzyszył mu od najmłodszych lat okazał się być prawdziwszy niż można było się tego spodziewać…

Voucher na rozgrywkę Szepty, to wspaniały prezent dla średniozaawansowanych graczy.

Termin ważności vouchera: 6 miesięcy od daty zakupu.

SKU: Brak danych

480.00

POSTAPO – ForestVOUCHER

Postapo to pełen wrażeń i zaskakujących zwrotów akcji świat, który zachwyci niejednego poszukiwacza wrażeń. Scenariusz osadzony w postapokaliptycznej rzeczywistości, to creme de la creme dla każdego miłośnika zagadkowych zmagań. Tysiąc metrów kwadratowych, w skład których wchodzi rozgrywka zewnętrzna, jak i wewnętrzna, to przestrzeń wypełniona zagadkami z najwyższej półki.

Voucher na tę rozgrywkę to gratka przede wszystkim dla graczy początkujących i średniozaawansowanych!

Termin ważności vouchera: 6 miesięcy od daty zakupu.

SKU: Brak danych

480.00

POSTAPO 2 – ForestVOUCHER

Zanurz się w ekscytującą kontynuację przygody w świecie POSTAPO! Druga Misja przeniesie Cię do tajemniczej bazy Fregata, gdzie ukryty jest Pacjent 0 – klucz do ocalenia ludzkości przed śmiertelną chorobą popromienną.

W POSTAPO 2 czeka na Ciebie kolejna ekscytująca misja, pełna niebezpieczeństw i wyzwań. Twoim zadaniem będzie zdobycie odpowiedniego zbiornika, pozyskanie próbek oraz przedostanie się do laboratorium, gdzie będziesz miał okazję wyprodukować lekarstwo ratujące życie.
Los ludzkości spoczywa w Waszych rękach!

Voucher na tę rozgrywkę to gratka przede wszystkim dla graczy bardziej zaawansowanych, jednak i początkujący gracze będą bawić się wspaniale!

Termin ważności vouchera: 6 miesięcy od daty zakupu.

SKU: Brak danych

480.00

ForestPUZZLE

Wejdź do Forestowego Świata innego niż wszystkie u siebie w domu!
Przygotowaliśmy dla Was jedyne w swoim rodzaju drewniane ForestPUZZLE, które przedstawiają
swoistego „króla lasu” w mrocznym wydaniu.
FOREST DEER składa się ze 152 unikalnych puzzli, z czego 24 to nieoderwalnie związane z Forestowymi scenariuszami elementy. Całość zapakowana jest w drewniane pudełko,
którego otwarcie to dopiero początek świetnej zabawy! ForestPUZZLE przeznaczone są zarówno dla początkujących jak i tych nieco bardziej doświadczonych poszukiwaczy przygód!

Ilość sztuk ograniczona.
100% ECO
Rozmiar układanki : 27 x 43 cm
Ilość elementów: 152
Ilość elementów specjalnych: 24

SKU: Brak danych

119.00